Ky njoftim është për të gjithë studentët përsëritës të cilët kanë plotësuar pyetësorin për t’u pajisur me një adresë në domain-in unitir.edu.al për të bërë të mundur realizimin e provimeve online.
Pasi të keni kontrolluar në inbox-in, apo spam-in e adresës suaj personale elektronike, dhe të vëreni se ende nuk ju ka ardhur një e-mail me informacionin për krijimin e një adrese të re, atëherë mund të dërgoni një email tek adresa: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. . Pas konfirmimeve të nevojshme do të merrni sa më shpejt një përgjigje për problemin tuaj.

Suksese!