Njoftohen studentët e PROGRAMIT BACHELORdega Administrim Biznes të sistemit me kohë të plotë dhe të pjesshme, se sikurse është afishuar në Web-in e FEUT-së,

- Data e mbrojtjes së Diplomave për studentet e programit Bachelor është 05.10.2022, në orën 09:00.

Mbrojtja do të zhvillohet fizikisht.

Studentët njoftohen që në datën 03.10.2022 nga ora 9:30-14:00 duhet të dorëzojnë në Sekretarinë e Departamentit Marketing-Turizëm:

1. Punimin e Diplomës në hard-copy, të firmosur nga pedagogu udhëheqës
  2. CD me punimin e diplomes në Word.

Suksese!

---

Njoftohen studentët e PROGRAMIT MASTER, Master i Shkencave në Marketing, Master Profesional në Marketing, Master i Shkencave në Manaxhim Turizëm dhe Master Profesional në Manaxhim Turizëm, se sikurse është afishuar në Web-in e FEUT-së,

- Data e mbrojtjes së Diplomave për studentët e programit Master është 05.10.2022, në orën 17:00.

Mbrojtja do të zhvillohet fizikisht.

1. Punimin e Diplomës në hard-copy, të firmosur nga pedagogu udhëheqës
  2. Formularin e vlerësimit të firmosur nga pedagogu udhëheqës
  3. CD me punimin e diplomes në Pdf.

Suksese!