Njoftohen studentët e PROGRAMIT BACHELOR, dega Administrim Biznes të sistemit me kohë të plotë dhe të pjesshme, se sikurse është afishuar në Web-in e FEUT-së,

· Data e mbrojtjes së Diplomave për studentet e programit Bachelor është 06.10.2022, në orën 11:00.

Mbrojtja do të zhvillohet fizikisht.

Studentët njoftohen që të martën në datën 04.10.2022 nga ora 9:00-13:00 duhet të dorëzojnë në Sekretarinë e Departamentit të Manaxhimit, punimin e Diplomës në hard-copy, formularin e vlerësimit të firmosur nga pedagogu udhëheqës dhe punimin në C.D. në Word.

Suksese!

---

Njoftohen studentët e PROGRAMIT MASTER, dega Administrim Biznes dhe Administrim Publik të sistemit me kohë të plotë dhe të pjesshme, se sikurse është afishuar në Web-in e FEUT-së,

· Data e mbrojtjes së Diplomave për studentët e programit Master është 06.10.2022, në orën 17:00.

Mbrojtja do të zhvillohet fizikisht.

Suksese!